Vyberte stránku

“ Nejsme a nechceme být další seznamka.“

Další internetová anonymní seznamka. Kde si kolikrát píšete, ani nevíte s kým. Lidé se schovávají za falešnými profily a posílají upravené fotky. Chceme, aby se lidé seznamovali tváří v tvář, v reálném životě, při běžných činnostech. Kdykoli a kdekoli. Chceme vám pomoci se seznámit, ale vztah si i udržet 😉 A k tomu bude sloužit právě tento blog. 

Seznamky, někým oblíbené, někým nenáviděné, každopádně v dnešní době internetu velmi využívané.

I já osobně jsem seznamku 3x využila a měla jsem štěstí, že jsem tam byla vždy jen velmi krátkou dobu. Po prvé jsem byla oslovena já a byl z toho osmiletý vztah. Který skončil právě na neschopnosti vztah budovat. Na netoleranci a předělávání druhého. Na žárlivosti a neopodstatněném podezřívání.

Druhá zkušenost se seznamkou a výsledek – velmi fajn kamarád.

A po třetí jsem já zareagovala na profil, který byl velmi vtipně a originálně napsán. Neodolala jsem. I přes to, že jsem si říkala, že já nikdy první psát nebudu. Kdyby tam můj současný přítel měl jen fotky a tuctový text, nikdy bych mu nenapsala. A proto!

 

„Nikdy nevěřte jen svým očím.

 

Oči nevidí laskavost srdce člověka.

 

Jeho charakter a pohled na život.“

 

Ale v mezidobí, kdy jsem byla single a hledala svou spřízněnou duši, jsem kolikrát na in line bruslích potkala muže, který se mi líbil. A když ho potkáte samotného a je to několikrát po sobě, tak si říkáte:

“Má přítelkyni, která jen nerada bruslí,

                                              tak chodí sám nebo je nezadaný?”

Stud a nejistota v tuto chvíli vítězí a já neměla odvahu se zeptat.

Těžké to mají hlavně maminky s dítětem. Svobodné, nezadané a rády by se seznámily. Ale neznám muže, který by se osmělil a oslovil ženu, když vidí, že máte caparta. Dítě de fakto všechny maminky automaticky řadí do kolonky “zadaná”.

 

A v těchto situacích se začalo v hlavě rodit BrEyMeLo.

 

Jednoduchý způsob, jak dát najevo, že se rádi seznámíte. Já osobně milují přírodu, sport a protože pracuji celý den na pc, nemám chuť, ještě trávit volný čas na seznamce. Navíc s BrEyMeLo se můžete seznámit kdykoli a kdekoli.

Na poště, cyklistezce, v supermarketu, kině, na procházce, ve městě, v restauraci, kavárně, v bazénu, …prostě všude, kde se pohybujete.

Můžete být osloveni, když máte BrEyMeLo anebo můžete oslovit někoho vy. Nemusíte mít BrEyMeLo oba, stačí, že víte, co znamená. BrEyMeLo byl navržen tak, aby byl i vhodným “módním” doplňkem. Když budete mít náladu se seznamovat, vezmete si ho, když ne, prostě ho sundáte.

 

Ale hlavně …

vám chceme pomocí článků, diskuzí a citátů ukázat tu správnou cestu, jak si vztah nejen najít, ale i hýčkat a udržet. Protože najít si druhou polovičku není tak těžké. Mnohem těžší je si vztah budovat a přenést se přes veškerá úskalí a překážky, které každý vztah potkají.

Pomoci Vám, abyste věděli, jak správně onu spřízněnu duši na celý život hledat. Protože Vy přece nechcete jen tak nějaký vztah. Ale vztah, který bude jedinečný. A kde si oba budou přát, aby nikdy neskončil. ?

 

Přejeme Vám hodně štěstí s BrEyMeLo a brzké najití Vaší spřízněné duše.

Pokud máte nějaké otázky, něco Vás trápí, napište, ať už do diskuse nebo na mail fotkyapribehy@breymelo.cz

Sledujte nás na facebooku.